Preferujeme individuální přístup

21.8.2017
Nezařazené

autopůjčovna

Ke svým zákazníkům preferujeme individuální přístup, ať už jím je soukromá osoba, podnikatel nebo nadnárodní společnost. Všichni u nás budou vřele přijati. Po předchozí dohodě nemáme žádný problém přistavit zákazníkovi vozidlo kdekoliv v jakémkoliv čase v naší republice. Usilujeme o tom, aby Autopůjčovna poskytovala kvalitní služby všem zákazníkům bez ohledu na to, o koho jde.

Autopůjčovna

Od roku 2008 nabízíme své služby – půjčování vozidel našim zákazníkům. Snažíme se zabránit zbytečnému papírování (máme minimum formulářů nebo http://www.automoc.eu http://www.automoc.eu http://www.automoc.eu http://www.automoc.eu tiskopisů). Naše Autopůjčovna je nejlevnější z celé republiky. V našich cenách nejsou žádné skryté poplatky. Zákazník může ujet neomezené kilometry. Vybíráme pouze kauci ve výši 1.000,- Kč (akce do 31.7.2013).

servisní prohlídky

Provádíme pravidelné servisní prohlídky tak, aby naše vozidla byla stále ve 100% technickém stavu a mohla sloužit našim zákazníkům. Autopůjčovna poskytuje vysoce kvalitní služby pro vás.

Preferujeme individuální přístup
3.5 (70%)2

Comments are closed !