Jednoduše a rychle

Získání finančního hotovosti prostřednictvím úvěrů nemusí být nic složitého ani zdlouhavého , postačí jen si předem udělat jasno v tom, jakou částku a kolik měsíčně jste ochotni splácet.
peníze na stromě
Půjčit si u bankovní společnosti
V případě, že jste nikdy neměli problémy se splácením stávajících úvěrů, nemáte záznam v registru dlužníků, máte pravidelný a doložitelný příjem a účet u bankovního ústavu, pak vaše kroky povedou do konkrétní banky a půjčení potřebné částky bude rychlé a bezproblémové. V bance, kde jste již klientem, nemusíte dokládat příjem za předpokladu, že je vaše mzda převáděna na účet, plusem je samozřejmě vedení běžného účtu. Stávajícím klientům jsou poskytovány půjčky s výhodnějšími úrokovými sazbami a vedení úvěru bez poplatku, stejně tak možnost měnit výši splátky, délku splácení, předčasné splacení bez jakékoliv sankce nebo vložení mimořádné splátky.
čas a peníze
Půjčit si o nebankovní společnosti
Pokud jste v minulosti měli komplikace se splácením a skončilo to záznamem v registru dlužníků, nemusíte zoufat, řešením v tomto případě je nebankovní půjčka. Půjčené částky jsou v rozmezí několika tisíc a peníze na účet obdržíte do několika málo minut, obejdete se i bez ručitele, stejně tak si můžete zvolit dobu splácení až do jednoho roku. Překážkou nejsou ani stávající úvěry. Žádost o půjčku probíhá jednoduše a rychle přes internet, následně vás kontaktuje operátor, se kterým domluvíte veškeré podrobnosti. Kromě toho, že se to vše obejde bez kontroly v registrech, není třeba ani dokládání příjmu. Získat lze i vyšší částky v řádech desetitisíc korun, zde je nutný ručitel. Jedinou nevýhodou zde můžou být vyšší úrokové sazby a sazby RPSN.

Pro ty, kteří se nemohou rozhodnout mezi bankovním a nebankovním úvěrem jsou přístupné různé srovnávače půjček, kde je možné nastavit požadovanou částku a dobu splatnosti a kalkulačka vypočítá vše potřebné.