Pojďte na erotickou masáž

Pokud si chce člověk dopřát nějaké to povyražení, má pro to v dnešní době mnoho různých příležitostí. Každý si určitě vybere to pravé, to, co mu nejlépe vyhovuje a co ho uspokojí. Každému podle jeho gusta.

A který z možných způsobů, jak si udělat dobře, je společný největšímu počtu našinců? Domnívám se, že erotika. Ta je nám totiž dána do vínku matičkou přírodou, od přírody ‚nám jde hlavně o to jedno‘, a jak známo tomu nebylo, není a ani v budoucnu nemůže být jinak. Protože bez takových tužeb bychom vyhynuli.

A když nám dělá erotika dobře, proč si z ní neudělat své hobby a nevyrazit si aspoň někdy na masáže erotické, že?

Kam? Třeba právě do tohoto masážního salonu v Praze, který tu poskytuje komukoliv z našinců dotyčný způsob odreagování.

ženské torzo

Pochopitelně si je třeba hned na začátek říci, že se tu nejedná o prostituci, ale o pouhé erotické masáže. To aby se nikdo rovnou nepohoršoval a neobviňoval mne z propagace neřesti a šíření venerických chorob, a také aby si nikdo naopak nedělal plané naděje na to, že se mu tu dostane ‚tamtoho‘.

Tady se nabízí klasická erotická masáž vycházející z osnov klasické fyzioterapeutické masáže, jejímž hlavním úkolem je ale důraz na navození vzrušení, intimitu jedince a stimulaci smyslů. Věnují se tu celému zákazníkovu tělu, ale hlavně masáži jeho intimních partií, a zbavují tak dotyčného stresu, přinášejí mu celkovou regeneraci organismu, zlepšení krevní oběhu, uvolnění ztuhlých svalů, povzbuzení libida. Zkrátka tu dostanou člověka do skvělé psychické kondice.

objetí v šeru

A kdo by si to nedopřál? Ve společnosti nahé masérky či v případě zájmu masérky ve spodním prádle, jež člověka masíruje a dopřeje mu třeba i společnou (nebo samostatnou) sprchu, body to body masáž, prostě dokonalý zážitek?

A tu možnost máte pochopitelně i vy. Stačí jenom překonat neopodstatněný ostych a přijdete si určitě na své.