Rodinná receptura v podobě pálenek až k vám domů

Anton Kaapl Lihovarek je tradiční rodinný lihovar, který dbá na tradici, kvalitu vstupních produktů a výsledného výrobku a na celkovou pověst celé značky. Vytvořit kvalitní pálenku není tak snadné, jak si někteří lidé myslí. Je třeba pečlivě vybrat ovoce, které se hodí vypálit. Ne každé ovoce je k tomu vhodné. Některé kombinace nebudou chutnat nikdy dobře. V této rodině se ale řemeslo a tradiční receptury předávají celé generace, a díky tomu umí vyrobit velmi dobré pálenky.

lahev slivovice

Višňovice. Taková ostřejší griotka, která je plná višní ze sadu. Ocení ji díky skvělé chuti i dámy.

Slivovice. Ta se tradičně vyrábí ze slívek, tedy ze švestek. Kdo by odolal její chuti? Potěší milovníky slivovice v každém věku.

Meruňkovice. Kdo miluje jemnou chuť zralých meruněk, toho si tento destilát omotá kolem prstu.

Jablkovice. Jinde kalvados. Chuť jablek nezaujme každého, ale i tak patří mezi velmi prodávané pálenky.

Jahodovice. Jemná chuť jahod říznutá lihem. Neotřelá a skvělá kombinace chutí.

Hruškovice. V nabídce je klasická hruška a odrůda Williams. Williams je o něco sladší, ale svěží chutí hrušek si vás získají obě.

Bierbrand. Pivní mladina v podobě chuťově velmi povedené pálenky.

nalévání slivovice

To jsou největší hvězdy této firmy, která vyrábí pálenky z kvalitního ovoce, a celý proces kvašení a destilace pečlivě hlídají. Jen tak docílíte toho, že získáte pálenku, která dostane do kolen i samotné paliče.

Ne všichni si můžou vyrobit vlastní pálenky, a ti si mohou koupit vynikající destiláty prověřené dlouhými roky. Lahodné chuti ovoce neodolá snad nikdo. Vyzkoušejte menší lahev s obsahem 0,2 litru, a zjistěte, zda vaše chuťové pohárky potěší třeba právě chuť destilovaných jahod. Hledáte dárek pro milovníka destilátů? Určitě mu udělá radost dárková kazeta menších balení těchto pálenek, a nebo balení velké lahve a skleniček.