Zábradlí na balkon

Na řadě domů a bytů můžeme vidět jeden výrazný architektonický prvek, a tím je balkon. Balkon nejen, že zhodnocuje cenu nemovitosti, ale především nabízí obyvatelům bytových prostor možnost se nadechnout čerstvého vzduchu, v klidu si vypít kafíčko a strávit příjemný čas na sluníčku. Spousta lidí si vybírá bydlení právě podle toho, zda je k dispozici balkon, nebo ne. Potřeba pobytu na vzduchu je zcela pochopitelná. Podstatné však je, aby byl balkon v takovém stavu, kdy se při jeho užívání nemusíme bát případného nebezpečí. Od toho slouží kvalitní zábradlí.

káva podzim

Zábradlí na balkon od formy K.M.K. Design zajistí, abyste se na vašem balkonu cítili vždy v bezpečí. Balkon nevyužíváte pouze vy, ale také vaše děti, známí, přátelé nebo rodinní zvířecí mazlíčci. Proto je tolik potřebná ochrana před možným pádem. Zvláště, pokud se váš byt nachází ve vyšších patrech. Stejná opatření platí také pro rodinné domy. I pád z prvního patra může skončit velmi špatně. Díky balkonovému zábradlí se však nemáte čeho obávat.

Balkonové zábradlí je zhotoveno z nerezové konstrukce, která je vyplněna ocelovou či skleněnou výplní. Obě dvě varianty jsou zcela bezpečné a zároveň vizuálně atraktivní. Stanou se okrasou vašeho domu či bytu.

balkon stůl

Nemusíte se bát případného znečištění. Povrchová údržba zábradlí je naprosto jednoduchá. Stačí vám k tomu obyčejná voda a kus hadru. Na případné otisky prstů doporučujeme u nerezového zábradlí postřik speciálním sprejem, který zároveň povrch důkladně vyčistí. U skleněného zábradlí existuje možnost použití unikátní nanotechnologii, která otiskům prstů zabraňuje.

Stavíte balkon a hledáte ideální zábradlí, nebo chcete na svém balkonu staré zábradlí nahradit novým? V tom případě neváhejte kontaktovat firmu K.M.K. Design. Vaše prostory odborně zaměří, zkonzultují s vámi vaše přání a předloží možná řešení. Zábradlí namontují a vy si tak budete moci užívat příjemného času stráveného v bezpečí na vašem balkonu.