Zdravá krabičková fitness jídla

Pod pojmem fitness jídla si můžeme představit ledasco, ale pořád to bude „zdravé“ jídlo. Takové, které obsahuje známou triádu v optimálním složení, a to bílkoviny neboli někdy nazývané proteiny, kvalitní a zdravé tuky a v určitém poměru určitě i sacharidy. Někdy jsou sacharidy tuze opomíjeny, ale nesmíme zapomenout, že sacharidy jsou zdrojem energie a když je naopak zcela vynecháme, a přesto trénujeme či aktivně cvičíme, můžeme pociťovat nesmírnou únavu, která může přecházet až do apatie. A to by mohl způsobovat nedostatek sacharidů. Proto i sacharidy v určitém množství patří do fitness stravování. Neznamená to, že si začneme do čaje nebo kávy sypat kila bílého řepného cukru. Kvalitními sacharidy máme na mysli přirozené, které se vyskytují v ovoci, žitném chlebu, celozrnných vločkách a podobně.

fitness snídaně

Mezi oblíbené fitness snídaně patří sladké kaše, které dokážou nabudit a tak začnete den s energií. Ale abyste energii zbytečně nevyplácali na vaření a hlavně vymýšlení, jak sestavit váš denní jídelníček, máme pro vás skvělý tip na fitness jídlo, které si můžete nechat zavézt až do domu anebo do zaměstnání. Jak je vám libo. Rozvoz funguje bohužel jen zatím po Praze, i když zájem začíná být i za hranicemi hlavního města. I tak má firma stále co dělat a dělá to s radostí jí vlastní.

zdravé ovoce

Spolupracuje s nutričními specialisty a výživovými poradci, proto dokáže vařit velmi kvalitní a vitamíny a minerálními látkami nabušenou fitness stravu. A tu si můžete volit i podle počtu kcal! Na webu jsou umístěné snadno srozumitelné balíčky s označením kcal a pojmenováním tarifu. Pro vaši volbu – zda chcete hubnout či zda si pouze udržet kondici anebo zvýšit svalovou hmotu, si jen kliknete na příslušný tarif a jídlo už je na cestě k vám.Určitě neprohloupíte a za ušetřený čas, který byste trávili večerní přípravou jídla na celý další den anebo vymýšlením dietního stravovacího plánu na celý měsíc, si raději zajděte do kina nebo se proběhněte a nadýchejte čerstvého vzduchu.