Oblečení pro miminko

Pokud čekáte miminko nebo už doma miminko máte obchod Brumlík je přesně pro vás. Mají pro vás na výběr od kojeneckého oblečení ať už do porodnice nebo samostatné kousky oblečení pro kojence až po oblečení pro děti většinou do 1-2 let. Mají zde na výběr oblečení pro nedonošené miminka od velikosti 32-48, pro kojence velikosti od 50-86 a zároveň i pro děti od velikosti 92-104. Soupravičky do nemocnice tu mají od 2 dílných až po 5ti a více dílných. Soupravičky do porodnice seženete od 199 Kč do 769 Kč, Oblečení pro nedonošená miminka seženete od 25 Kč – 589 Kč. Oblečení pro miminka Kojeneckeobleceni seženete od 25 Kč do 799 Kč a oblečení pro děti mají od 29 Kč do 499 Kč.

overal

SOUPRAVIČKY DO PORODNICE

 • 2 dílné soupravičky– Kojenecká souprava veselý sloník pro chlapečky, Cena je 249 Kč, Soupravička je z jemné bavlny takže je velice příjemná, Máte na výběr z velikostí 56-68. Kojenecká soupravička sladká beruška pro holčičky, Cena je 259 Kč, stejně jako soupravička pro kluky je z jemné bavlny, máte na výběr z velikostí 50-92.
 • 4 dílné soupravičky – Kojenecká soupravička šedý medvídek, Cena 289 Kč, Velikost 56-62, Soupravičky je teplejší takže ideální pro děti narozené na podzim nebo v zimě. Soupravička je určena pro holky ale i pro chlapečky, Soupravičku posílají zabalenou v krabičce takže pokud máte v rodině někoho kdo čeká miminko je to ideální dárek. Soupravička je vyrobena z akrylu. A je určena pro miminka od 0-3 měsíce staré.

PRO NEDONOŠENÁ MIMINKA

 • kojenecký overal Luna, Pro holky i kluky, Cena 399 Kč, velikost 48, Overal je hřejivý a měkoučký, Je vyroben z polyesteru a z bavlny, takže je ideální pro miminka narozené v zimě
 • Kojenecká mikinka, pro chlapce, Cena 239 Kč, velikost 44, Mikinka je vyteplená, je vyrobena z polyesteru a bavlny. A jsou na ni obrázky aut.
 • Kojenecké dupačky ježeček, Pro holky i kluky, Cena 149 Kč, velikost je 48, dupačky jsou vyrobeny z bavlny.

OBLEČENÍ PRO KOJENCE

 • Kojenecký overal růžička, pro holčičky, cena 219 Kč, velikost 50, Vyrobeno ze super jemné bavlny takže velice příjemný materiál, Zapínání overalu je po celém boku a mezi nožičkami, takže při oblékání nemusíte přetahovat přes hlavu a při přebalování nemusíte miminko celé svlékat.
 • Kojenecké šaty Miki Love, pro holčičky, Cena 189 Kč, velikost 50-56, vyrobeno z bavlny, šatičky jsou s dlouhým rukávem.
 • Kojenecké polodupačky s potiskem traktoru, Pro chlapečky, Cena 99 Kč, velikost 50, vyrobeno z bavlny

kojenecké dupačky

OBLEČENÍ PRO DĚTI

 • Dětská tepláková souprava bílý puntík, Pro holčičky, Cena 499 Kč, velikost 92, Souprava se skládá z body, baggy tepláčků a mikinky
 • Dětský teplákový overal s čepičkou, pro chlapečka, Cena 469 Kč, velikost 92, Overal je vyroben z bavlny a kvalitní elastické teplákoviny
 • Dětská vánoční souprava pan Santa, pro chlapečky, Cena 289 Kč, velikost 92, Vyrobeno z polyesteru, Souprava se skládá z kabátku, Polodupaček a čepičky

Na e-shopu brumlík seženete i vybavení pro vaše miminka takže tam mají opravdu vše co budete chtít.